► E-Zezwolenia Składki Opłaty Okresowe 2019

Strona Okręgu

ZEZWOLENIA OKRESOWE NA WODY OKRĘGU PZW W KATOWICACH

DOSTĘPNE W SYSTEMIE E-OKOŃ

Informujemy, że dostępna jest możliwość wykupienia zezwoleń okresowych przez Internet na amatorski połów ryb w wodach użytkowanych przez Okręg PZW w Katowicach:  jedno, trzydniowych, siedmiodniowych.

Składki okresowe na amatorski połów ryb dla wędkarzy członków PZW

1 dzień                       25,00 zł

3 dni (kolejne)           45,00 zł

7 dni (kolejne)           65,00 zł

Opłaty okresowe na amatorski połów ryb dla wędkarzy niezrzeszonych w PZW

Opłata  1 dzień                      45,00 zł

Opłata 3 dni (kolejne)           80,00 zł

Opłata 7 dni (kolejne)         117,00 zł

Zakupione zezwolenie uprawnia do wędkowania we wszystkich wodach ogólnodostępnych Okręgu PZW w Katowicach . Na wodach Okręgu PZW w Katowicach wędkarza obowiązuje:

Zasady Wędkowania w Okręgu Katowice w 2019, prowadzenie Rejestru Połowów Ryb jest obowiązkowe.

Rejestr Połowów Ryb po zakończonym wędkowaniu należy zdać do siedziby Okręgu, koła lub stanicy wędkarskiej.

Za pomocą aplikacji e-okon kup zezwolenie dla wędkarzy zrzeszonych w PZW i wędkarzy niezrzeszonych oraz obcokrajowców.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem dotpay.pl