● Zbiornik Rybnik 2020

Strona Okręgu

Pliki załączniki do pobrania Władze Okręgu SSR Okręgu  Zarybienie Wód Napisz do nas

Łowisko Licencyjne " RYBNIK"

Okręgu PZW w Katowicach

Powiększ Zbiornik Rybnik mapa podglądowa

zobacz Mapa Przeglondowa

W skład łowiska licencyjnego ,,Rybnik” prowadzonego w typie mieszanym, wchodzi zbiornik główny Rybnik wraz ze zbiornikami bocznymi Grabownia i Orzepowice położonymi w Rybniku.

S K Ł A D K I  i  O P Ł A T Y

Oraz Wzór Zezwolenia i Warunki Uprawiania

Amatorskiego Połowu Ryb na łowisku specjalnym „ Rybnik”

ważny od 1 stycznia 2020 r.

Regulamin - składki opłaty i miejsca ich zakupu

Uwaga wędkarze Łowisko Rybnik

Korzystanie ze stanowisk wędkarskich w tzw. ,,Strefie  zrzutu ciepłej wody" na łowisku Rybnik jest wstrzymane do odwołania  z przyczyn całkowitego zamknięcia terenu fundacji PGE Energia Ciepła do korzystania z powodu stanu epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS - CoV- 2.

Przepraszamy za utrudnienia.