Straż Rybacka Spytkowice

zobacz                          zobacz

Patrol Straży ma swoją siedzibę w Spytkowicach na ulicy Zamkowej 12 oraz pod adresem Spytkowice ul. Wadowicka 109. Teren działania – obszar LGD Zator.

Osoba do kontaktu w Spytkowicach – Adam Niemczyk tel.  695 032 014

Wszystkie informacje dotyczące działań związanych z operacją będą umieszczane w zakładce Straż Rybacka Spytkowice.

Informacja dotycząca utworzenia patrolu Straży Rybackiej w dolinie Karpia

DOFINANSOWANIE Z PROGRAMU OPERACYJNEGO – „RYBACTWO I MORZE”. Miło nam poinformować iż biorąc pod uwagę bezpieczeństwo naszych wód, Okręg PZW w Katowicach powziął starania by utworzyć Patrol Straży Rybackiej ...........

Sprawozdanie z działań utworzonego Patrolu Straży Rybackiej działającego na terenie „Doliny Karpia”.

Dotyczy okresu 01.03.201930.04.2019.

Patrol Straży dokonywał kontroli akwenów wodnych oraz rzek na terenie LSR wykorzystując zakupiony sprzęt w postaci samochodu terenowego Suzuki Vitara 4x4 o numerach rejestracyjnych SK 715 NU, pokonując w wskazanym okresie 7648 km.

Patrole były wykonywane wraz z funkcjonariuszami Policji KP Zator, KPP Oświęcim

PSR Kraków oraz jako samodzielne patrole Straży.

W okresie wskazanym ujawniono - 4 wykroczenia i przeprowadzono szereg działań profilaktycznych z Policją KP Zator.

W wskazanym okresie patrol nadal prowadził działania przygotowawcze do sezonu letniego, ustalono miejsca wodowania łodzi , oraz miejsca w których będą czasowo instalowane fotopułapki.

Straż z posterunku Spytkowice na dzień dzisiejszy jest w pełni przygotowana do działania w nadchodzącym sezonie letnim.

Adam Niemczyk

Dotyczy okresu 01.05.201931.10.2019.

Patrol Straży dokonywał kontroli akwenów wodnych oraz rzek na terenie LSR wykorzystując zakupiony sprzęt w postaci samochodu terenowego Suzuki Vitara 4x4 o numerach rejestracyjnych SK 715 NU, pokonując we wskazanym okresie 16678 km.

Patrole były wykonywane wraz z funkcjonariuszami Policji KP Zator, KPP Oświęcim, PSR Kraków oraz jako samodzielne patrole Straży.

W okresie wskazanym ujawniono - 26 wykroczeń i przeprowadzono szereg działań profilaktycznych z Policją KP Zator . Prowadzono także kontrole zarybień i odłowów.

W miesiącu lipcu rozpoczęto działania związane ze zmianą miejsca lokalizacji Posterunku z Ulicy Zamkowej 12 na Wadowicką 109 .

W wskazanym okresie patrol prowadził działania przygotowawcze do sezonu zimowego, ustalono miejsca garażowania łodzi oraz wykonano niezbędne przeglądy serwisowe.

Straż z posterunku Spytkowice na dzień dzisiejszy jest w pełni przygotowana do działania w nadchodzącym sezonie .

Adam Niemczyk