Memoriał im Józefa Babloka
Oceń:

Memoriał im Józefa Babloka
W sobotę dnia 2.07.2011roku na zbiorniku Koła nr 62 "Szachta" w Wodzisławiu Śląskim odbyły się zawody wędkarskie przewodniczących Sądów Koleżeńskich i Rzeczników Dyscyplinarnych Kół Okręgu PZW Katowice, których gospodarzami były Międzykołowy Sąd Koleżeński PZW Wodzisław i Zarząd Koła nr 62 Wodzisław Śl. W zawodach w sprzyjającej aurze startowało 28 zawodników, którzy nie narzekali na brak zainteresowania ich przynętami przez bogaty rybostan zbiornika "Szachta". Tym wydarzeniem sportowym Okręgowy Sąd Koleżeński zainaugurował Memoriał im. Józefa Babloka, zmarłego w tym roku przewodniczącego Sądu Koleżeńskiego Okręgu PZW Katowice, który jest i będzie w przyszłości corocznym uhonorowaniem pracy społecznej członków Sądów Koleżeńskich i Rzeczników Dyscyplinarnych kół.