Spotkanie Członków Honorowych i Prezydium Okręgu Katowice
Oceń:

Spotkanie Członków Honorowych i Prezydium Okręgu Katowice
W dniu 25.08.2011 roku w siedzibie Okręgu PZW w Katowicach odbyło się spotkanie Członków Honorowych PZW i Prezydium Zarządu Okręgu połączone z zawodami wędkarskimi. Zawody w dyscyplinie spławikowej przeprowadzono na łowisku łąka gospodarza koła Katowice Bogucice w dwóch sektorach . W sektorze Członków Honorowych PZW pierwsze miejsce zdobył Zygmunt Witkowski z wynikiem 765 pkt , na drugim miejscu uplasował się Tadeusz Wnorowski z wynikiem 715 pkt ,Trzecie miejsce zajął Mirosław Iwański 625 pkt . Kolejne miejsca : Bronisław Żabiński , Konrad Ciura , Edward Cyprys, Edward Poloczek, Rudolf Lisiak, Piotr Śmieja, Jan Grund, Antoni Howaniec. W sektorze Prezydium Zarządu Okręgu zawody wygrał kolega Lech Gorczyński z wynikiem 4730 pkt , drugie miejsce zajął z wynikiem 2920 pkt kolega Mirosław Winiarski , trzecie miejsce zdobył kolega Tytoń Edward 1135 pkt Kolejne miejsca: Janusz Olszewski , Henryk Greczichen, Andrzej Szczęsny , Michał Pawlik , Karol Podsiadło , Jerzy Jańczak.