Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze filmy

 • I Morskie Zawody Wędkarskie o Mistrzostwo Okręg PZW Katowice

 • Zawody Komisji Rewizyjnych Kół i OKR 2012

  31 marca 2012 roku na rzece Pszczynka w miejscowości Brzężce rozegrano zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej zorganizowane przez Okręgową Komisję Rewizyjną w Katowicach. Po mimo że pogoda nie była zbyt łaskawa padał deszcz, na starcie stanęło 60 zawodników , koledzy ... więcej »

 • Jubileusz Koła PZW 125 KWK Chwałowice

  W dniu 28 marca 2012 roku w Sali NOT Kopalni Węgla Kamiennego „ Chwałowice" odbyło się spotkanie z okazji 20-Lecia Powstania i Działalności Koła125 KWK Chwałowice Polskiego Związku Wędkarskiego. Spotkanie było też okazją do złożenia gratulacji oraz życzeń. W ... więcej »

 • Grand Prix Halowych Zawodów Rzutowych

  W sobotę 17 marca 2012 roku w miejscowości Ruda Śl. zakończył się cykl Grand Prix Halowych Zawodów Rzutowych Komisji Młodzieżowej przy ZO Katowice. Tegoroczny cykl zawodów organizowały cztery koła PZW Okręgu Katowic : W dniu 21.01.2012 Koło PZW nr 37 Mysłowice Organizator ... więcej »

 • Spotkanie Opiekunów Młodzieży Okręgu Katowice

  Doroczne spotkanie Komisji Młodzieżowej Okręgu Katowice z opiekunami pracującymi w kołach z najmłodszymi adeptami wędkarstwa, zgromadziło w dniu 16 marca 2012 roku liczną rzeszę osób zainteresowanych problematyką sportową, szkoleniową i wychowawczą.

 • Najlepsi z Najlepszych 2011 Puchar Posła Tadeusza Motowidło

  Po raz kolejny w sobotę 24 września 2011 roku w Rejonie VI odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Posła Ziemi Śląskiej Tadeusza Motowidło. Konkurs przeprowadzono w Rybniku na zbiorniku licencyjnym Mały Gzel gospodarza koła 74 Niedobczyce . Cieszące się od lat wśród wędkarzy zawody ... więcej »

 • Zawody Społecznej Straży Rybackiej 2011- Rejon VI Okręg Katowice

  W sobotę 27.08.2011 roku na zbiorniku Licencyjnym Buków gospodarza koła 78 Jas-Mos rozegrano zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej wśród strażników Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI. Zawody były uhonorowanie najlepszych strażników rejonu VI Okręgu Katowice za ... więcej »

 • Spotkanie Członków Honorowych i Prezydium Okręgu Katowice

  W dniu 25.08.2011 roku w siedzibie Okręgu PZW w Katowicach odbyło się spotkanie Członków Honorowych PZW i Prezydium Zarządu Okręgu połączone z zawodami wędkarskimi. Zawody w dyscyplinie spławikowej przeprowadzono na łowisku łąka gospodarza koła Katowice Bogucice w dwóch sektorach ... więcej »

 • II Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich

  W dniach 28-31 lipca Okręg PZW w Katowicach był gospodarzem Ogólnopolskie Olimpiady w Sportach Wędkarskich . W zawodach, przy sprzyjającej aurze uczestniczyło 65 zawodników (20 drużyn) z 14 okręgów .

 • Zawody Prezesów Kół i Członków ZO Katowice 2011

  W niedzielę 31 lipca 2011 roku na akwenie Kozłowa Góra rozegrano zawody Prezesów Kół i Członków Zarządu Okręgu Katowice w których udział brało 48 zawodników. Zawody spławikowe przeprowadzono z łodzi . Pogoda w tym dniu była niezbyt łaskawa ,padał deszcz który utrudniał ... więcej »

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama