Okręg PZW w Katowicach
http://www.katowice.pzw.org.pl

Aktualności

„Najlepsze Młodzieżowe Koło Roku 2009" w Okręgu PZW Katowice

Aktualności | 2009-11-10 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

                                                                                                           Katowice dn. 09.11.2009 r.

                                                      PROTOKÓŁ

z posiedzenia Komisji Konkursowej powołanej do oceny złożonej przez uczestniczące Koła PZW dokumentacji wymaganej zapisami Regulaminu Konkursu pod tytułem „Najlepsze Młodzieżowe Koło Roku 2009" w Okręgu PZW Katowice

   Komisja konkursowa w składzie:

  1. Antoni Rogulski            - Przewodniczący Komisji
  2. Henryk Bębnowicz       - Sekretarz
  3. Andrzej Stokfisz           - Członek
  4. Krzysztof  Jędryszczak - Członek
  5. Marian Kliszka             - Członek

na posiedzeniu w dniu 09.11.09 r. stwierdziła że, do Konkursu zgłoszenia nadesłały 23 koła PZW z całego Okręgu PZW Katowice i były to następujące koła:

1.  Koło PZW nr 34   Łazy
2.  Koło PZW nr 92   KWK „Halemba" Ruda Śląska
3.  Koło PZW nr 15   Grodziec
4.  Koło PZW nr 86   KWK „Śląsk" Ruda Śląska
5.  Koło PZW nr 56   Świętochłowice
6.  Koło PZW nr 23   Katowice-Bogucice
7.  Koło PZW nr 72   „Zamet" Tarnowskie Góry
8.  Koło PZW nr 116 Nadleśnictwo Brynek
9.  Koło PZW nr 41   „Relaks" Piekary Ślaskie
10. Koło PZW nr 70 Łagisza
11. Koło PZW nr 52 Siemianowice Ślaskie
12. Koło PZW nr37 Mysłowice
13. Koło PZW nr 21 Huta „Baildon"
14. Koło PZW nr  3 Bytom
15. Koło PZW nr 57 Szczakowa Miasto
16. Koło PZW nr 22 KWK „Kleofas"
17. Koło PZW nr 47 Radzionków
18. Koło PZW nr 61 Wesdoła
19. Koło PZW nr 27 Klimontów
20. Koło PZW nr 44 Pszczyna
21. Koło PZW nr 39 Olkusz
22. Koło PZW nr 16 Huta Katowice
23. Koło PZW nr 54 Sosnowiec
Do wyznaczonego przez Komisję Młodzieży terminu składnia wymaganej Regulaminem Konkursu dokumentacji tj. do dnia 02.11.2009 roku, złożyły następujące koła PZW:

  1. Koło PZW nr 34 Łazy
  2. Koło PZW nr 92 KWK "Halemba" Ruda Śląska
  3. Koło PZW nr 15 Grodziec
  4. Koło PZW nr 86 KWK „Śląsk" Ruda Śląska
  5. Koło PZW nr 56 Świętochłowice
  6. Koło PZW nr 23 Katowice - Bogucice
  7. Koło PZW nr 72 „ Zamet" Tarnowskie Góry
  8. Koło PZW nr 116 Nadleśnictwo Brynek
  9. Koło PZW nr 41 „Relaks" Piekary Śląskie
  10. Koło PZW nr 70 Łagisza
  11. Koło PZW nr 52 Siemianowice Śląskie
  12. Koło PZW nr 37 Mysłowice
  13. Koło PZW nr 21 Huta „Baildon"
  14. Koło PZW nr   3 Bytom
  15. Koło PZW nr 57 Szczakowa - Miasto,

Dokumentacji nie oddał następujące Koła PZW, które deklarowały  przystąpienie do konkursu:

  1. Koło PZW nr 22 KWK „Kleofas"
  2. Koło PZW nr 47 Radzionków
  3. Koło PZW nr 61 Wesoła
  4. Koło PZW nr 27 Klimontów
  5. Koło PZW nr 44 Pszczyna
  6. Koło PZW nr 16 Huta „Katowice"
  7. Koło PZW nr 39 Olkusz
  8. Koło PZW nr 54 Sosnowiec.

Po przeglądzie złożonych przez Koła PZW  sprawozdań i wyliczeniach zgromadzonych przez nie punktów Komisja Konkursowa stwierdza że, poszczególne Koła zgromadziły następujące ilości punktów i zajęły w kolejności następujące miejsca:

Miejsce Koło punkty
I   Koło PZW nr 72 „Zamet" Tarnowskie Góry 4144
II Koło PZW nr 92 KWK „Halemba" Ruda Ślaska 2565 
III  Koło PZW nr 23 Katowice - Bogucice 1973
IV  Koło PZW nr 56 Świętochłowice  1948
V Koło PZW nr   3 Bytom  1514
 VI   Koło PZW nr 37 Mysłowice  1492
VII  Koło PZW nr 41 „Relaks" Piekary Śląskie  1247
  VIII Koło PZW nr 52 Siemianowice Śląskie 661
 IX  Koło PZW nr 34 Łazy 582
X Koło PZW nr 70 Łagisza 579
XI Koło PZW nr 86 KWK „Śląsk" Ruda Śląska 536
XII Koło PZW nr 116 Nadleśnictwo Brynek  528
XIII Koło PZW nr 57 Szczakowa - Miasto 503
XIV Koło PZW nr 15 Grodziec  284
XV Koło PZW nr 21 Huta „Baildon" 245

Członkowie Komisji Konkursowej zatwierdzili wszystkie wyliczenia punktów dla poszczególnych Kół  w głosowaniu jednogłośnie.

    Jednocześnie Komisja Konkursowa przypomina, że poszczególne Koła PZW mają prawo odwołać się od tych ustaleń Komisji w ciągu 7 dni od ich ogłoszenia. Stosowne pisma należy kierować do w/w Komisji Konkursowej.

Podpisy członków Komisji Konkursowej:

  1. Antoni Rogulski           - Przewodniczący Komisji Konkursowej -
  2. Henryk Bębnowicz      -  Sekretarz                                                  -    
  3. Andrzej Stokfisz          -  Członek Komisji Konkursowej              -
  4. Krzysztof Jędryszczak-  Członek Komisji Konkursowej              -
  5. Marian Kliszka            -  Członek Komisji Konkursowej              -