Okręg PZW w Katowicach
http://www.katowice.pzw.org.pl

Aktualności

Zawody Przewodniczących Komisji Rewizyjnej Kół i OKR

Aktualności | 2012-04-04 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Zawody Przewodniczących Komisji Rewizyjnej Kół i OKR

31 marca 2012 roku na rzece Pszczynka w miejscowości Brzężce  rozegrano zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej zorganizowane przez Okręgową Komisję Rewizyjną w Katowicach.

Po mimo że pogoda nie była zbyt łaskawa padał deszcz, na starcie stanęło 60 zawodników ,  koledzy Przewodniczący Komisji Rewizyjnych Kół , Okręgowej Komisji Rewizyjnej oraz zaproszeni goście.

Wczesnym rankiem o godzinie 7.00 otwarcia zawodów dokonał przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej kolega Emil Kukuła, witając wszystkich uczestników życzył przyjemnej sportowej rywalizacji.

 

Podczas ważenia ryb  okazało się że wyniki były dość rewelacyjne a najczęściej w tym dniu łowioną rybą była płotka, leszcz , okoń .

 

W rywalizacji o pierwsze miejsce czołówka zawodników uzyskała zbliżone wyniki, lecz w tym dniu najlepszym okazał się kol. Góra Jan Koło 77 Zofiówka, który uzyskał największą ilość punktów 8410 , z niewielką stratą na drugim miejscu uplasował się kol. Wites Grzegorz z Koła 80 Milmet uzyskując 8035 punktów, trzecie miejsce z wynikiem 7885 punktów  

 zajął kolega Wochnik Marek z Koła 22 Kleofas.

 

Na zakończenie imprezy przystąpiono do dekoracji zwycięzców , najlepszym wręczono okolicznościowe puchary i dyplomy oraz za dobre uzyskane wyniki wielu zawodnikom wręczono nagrody rzeczowe.

 

 

 

 

 

Załączniki

Zdjęcia