Finał Okręgowy Drużyn Kadetów - termin zgłaszania drużyn

Komunikaty | 2014-08-08 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Organizator zawodów Koło PZW Bytom ma przyjemność poinformować Państwa, że w dniu 30.08.2014 odbędą się zawody spławikowe Finał Okręgowy Drużyn  Kadetów.

W zawodach prawo startu mają drużyny 3 osobowe z każdego Rejonu Okręgu Katowice, ( po dwie drużyny wyłonione z Rejonowych Eliminacji )

Zbiórka zawodników o godz. 7.00  STAW ŻABIE DOŁY na Oś. ARKI BOŻKA  wjazd od ul. Chorzowskiej naprzeciwko stacji benzynowej.

Startowe od zawodnika 25 zł., Opiekun drużyny 10 zł. Wpłaty można dokonać w dniu zawodów na KP  ,po wcześniejszym zgłoszeniu drużyny u organizatora.

Ostateczny termin zgłoszeń drużyn należy potwierdzić do dnia 24 sierpnia, zawiadamiając telefonicznie tylko SMS lub pocztą elektroniczną.

Kapitan Sportowy Koła Bytom

Zbigniew Kliszka  telefon- 668-335-868