Uwaga wędkarze - Pozyskano nowy zbiornik Ostróg nr 635 położonym w Raciborzu

Komunikaty | 2014-09-11 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Okręg PZW w Katowicach informuje,  że podpisano umowę z Urzędem Miasta Racibórz na dzierżawę zbiornika Ostróg położonym w Raciborzu przy ul. Franciszka Grzonki i Rudzkiej .

Zbiornik Ostróg jest zbiornikiem ogólnodostępnym dla wędkarzy posiadających aktualne składki: członkowską i okręgową lub składki okresowe.

Rejestrację połowów wędkarskich należy prowadzić pod nr 635.

Na zbiorniku obowiązują ogólne zasady połowu ryb określone w zezwoleniu na amatorski połów ryb wędką w 2014 r.

DYREKTOR BIURA

mgr inż. Henryk Brylski