Komunikaty

Komunikat Organizacyjny nr 1 - Zawodów Wędkarskich GRAND PRIX POLSKI w dyscyplinie muchowej „ PUCHAR WISŁY 2015”

Komunikaty | 2015-03-09 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Katowicach na zlecenie Zarządu Głównego PZW organizuje w dniach 10-12 kwietnia 2015 r. zawody muchowe zaliczane do Grand Prix Polski „PUCHAR  WISŁY ‘2015”.

Biuro zawodów mieścić się będzie w „Karczma Góralska – Jaszowianka”, ul. Wczasowa 22,  43-450 Ustroń.

Prawo startu w zawodach mają drużyny i zawodnicy indywidulni zgodnie z zapisami części III, pkt. 2.1. ZOSW. Zawody zostaną rozegrane w kategorii seniorów.

TEREN ZAWODÓW

Sektor A- rzeka Wisła od ujścia potoku Malinka do kładki na wysokości amfiteatru w Ustroniu

Sektor B - rzeka Wisła od amfiteatru w Ustroniu do jazu w Kiczycach

Sektor C- potok Brennica od restauracji Malwa w Brennej do ujścia potoku do rzeki Wisły

ŁOWISKA TRENINGOWE do dnia 5 kwietnia 2015 roku:

Rzeka Wisła:

- poniżej jazu w Kiczycach

Potok Brennica:

- od jazu w Brennej Bukowej do mostu drogowego na Brennicy powyżej restauracji „Malwa”

- od mostu drogowego w Górkach wielkich przy restauracji Kaśka do 50 m powyżej ujścia Brennicy do rzeki Wisły

Obowiązuje opłata zgodnie z cennikiem opłat dla łowiska Obwód Rybacki nr 1 rzeki Wisły (internet).

Komunikat Organizacyjny- Program Zawodów Wędkarskich GRAND PRIX POLSKI w dyscyplinie muchowej „ PUCHAR WISŁY 2015”  [182,11 KB]