Rozegrano Muchowe Mistrzostwa Okręgu Seniorów i Juniorów

Aktualności | 2015-08-26 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W dniach 22-23.08.2015, na rzece Dunajec (odcinek specjalny) w Kościenku nad Dunajcem odbyły się Muchowe Mistrzostwa Okręgu Seniorów i Juniorów w których wzięło udział 25 Seniorów i 1 Junior.

Podczas rozgrywanych mistrzostw pogoda dopisała zawodnikom , w I i II turze zawodów  ryba bardzo dobrze brała, natomiast w III turze w sektorze B tylko dwóch zawodników złowiło ryby.

W trakcie otwarcia i zamknięciu Mistrzostw Okręgu swoją osoba zaszczycił wiceprezes ds. sportu ZO PZW w Katowicach kol. Bogusław Kossowski,  w swoim wystąpieniu złożył gratulację zwycięzcą, podziękował uczestnikom zawodów za sportową postawę.

Po odczytaniu wyników przez sędziego głównego kol. Pawła Zawiszę wraz z sędzią sekretarzem członkiem OKS Karolem Breske przystąpiono do wręczenia pucharów, medali i dyplomów.

Wyniki:

Muchowe Mistrzostwa Okręgu Seniorów i Juniorów 2015 pop