Rozegrano Okręgowy Finał Rejonów Drużyn Kadetów 2015

Aktualności | 2015-09-14 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W sobotę 5 września 2015r. do Bytomia nad zbiornik Żabie Doły przyjechali kadeci na zawody wędkarskie w dyscyplinie słowikowej. Wyłonione z eliminacji rozegranych w ośmiu rejonach Okręgu PZW w Katowicach uczestniczyły po dwie drużyny z każdego rejon. Co rocznie również gości drużyna z Czech.

Wyjątkowa susza i brak wody na stawie Żabie Doły /można było tylko utworzyć jeden sektor/. zmusiła organizatorów do zorganizowania dwóch sektorów na odległym o dwa kilometry zbiorniku licencyjnym Amendy .

Serdeczne podziękowania dla kolegów z sekcji Amendy i jej przewodniczącego kol. Mirosława Orzech.

Sędzia główny zawodów kol. Zbigniew Olejczyk wraz z sędziami pomocniczymi udanie przeprowadzili zawody.

Najlepszą drużyną kadetów w 2015 roku w okręgu PZW w Katowicach została z drużyna z Koła PZW Zamet.

2. Koło PZW Jas-Mos

3. Koło PZW Łazy