Wyniki zawodów

Zawody spławikowe o "Puchar 90- lecia sosnowieckiego wędkarstwa"

Puchar 90 lecia sosnowieckiego wędkarstwa

P R O T O K Ó Ł

Z  zawodów spławikowych „Puchar 90- lecia  sosnowieckiego wędkarstwa”  zorganizowanych  przez Koło 54 PZW Sosnowiec w dniu 03.10.2015 na zbiorniku „Wygoda”

Impreza ta przeprowadzona została także dla uczczenia jubileuszu 65-lecia PZW i Okręgu  PZW w Katowicach. Honorowy patronat objął Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński. Obecni byli przedstawiciele Zarządu Okręgu PZW Katowice z Prezesem Okręgu, a jednocześnie wiceprezesem Zarządu Głównego kol. Mirosławem Iwańskim.

Do udziału w zawodach zaproszone zostały 3  osobowe drużyny Kół PZW z terenu Sosnowca tj. Koło 54 Sosnowiec, Koło 55 Niwka, Koło 26 Klimontów, Koło 27 Kazimierz, Koło 36 Milowice, Koło 80 Prema-Milmet,  oraz  drużyny gości tj. drużyna Zarządu Okręgu, Koła Szopienice, Koła Mysłowice, Koła Siemianowice, Klub Elegant.

Zawody przeprowadzone zostały w 3 sektorach w jednej turze 4 godzinnej od 9.oo do 13.oo.

Komisja sędziowska w składzie:

1.       Sędzia Główny  -  Henryk Kucharczyk

2.      Z-ca Sędziego Gł. - Jacek Mościński

3.      Sekretarz - Zbigniew Rakoczy

Stwierdza, iż zawody przeprowadzone zostały zgodnie z zasadami sportu wędkarskiego oraz zgodnie z Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb PZW.

Protestów i odwołań Komisja nie odnotowała.

Wyniki klasyfikacji drużynowej, oraz indywidualnych w poszczególnych sektorach  w załączeniu.

Pozotałe zdjęcia z zawodów w galerii.