Targi Wędkarskie RYBOMANIA - SOSNOWIEC 2016

Aktualności | 2016-03-17 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W dniach 11-13.03 br. Okręg PZW w Katowicach prezentował swoją działalność na odbywających się w Sosnowcu Targach Wędkarskich Rybomania największej tego typu imprezie  w Europie. Uroczystego otwarcia  dokonał Prezes Zarządu Okręgu kol. Mirosław Iwański w towarzystwie: Piotra Kamińskiego – dyrektora i Bartosza Zeidlera – Prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W hali EXPO SILESIA w Sosnowcu  swoje produkty prezentowali najwięksi producenci sprzętu wędkarskiego w Polsce.  Okręg PZW w Katowicach obejmując targi  patronatem honorowym prezentował w czasie imprezy najważniejsze dziedziny swej działalności między innymi ofertę stanic

wędkarskich, ośrodka wypoczynkowo- wędkarskiego Bezchlebie oraz  łowisk specjalnych.

Mistrzowie Świata Oliwia Mośko i Olaf Michalik  przedstawili widowiskowy  pokaz dyscypliny rzutowej.  Odwiedzający rzutnie  mogli przekonać się praktycznie, że mistrzowska precyzja  zawodników okupiona jest wieloletnim ciężkim treningiem.

Przez kolejne trzy dni targów na stoisku okręgu dyżurowali członkowie Komisji Promocji i Mediów z Przewodniczącym kol. Dariuszem Gacek na czele.  Wszystkim zainteresowanym udzielono wyczerpujących informacji. Wiele propozycji i postulatów kierowanych przez zwiedzających do Zarządu Okręgu PZW w Katowicach będzie wykorzystana w pracach bieżących regulujących działalność Związkową.

Dziękuje za zaangażowanie w przygotowaniu prezentacji, członkom Komisji Promocji i Mediów, pracownikom Biura ZO oraz wszystkim, którzy poświęcili swój czas i chęci by udział okręgu w tym przedsięwzięciu był korzystny i ciekawy dla zwiedzających.

Komisji Promocji i Mediów

Okręgu PZW w Katowicach