Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Marcowe posiedzenie Prezydium Zarządu Okręgu PZW w Katowicach

Aktualności | 2016-03-17 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

  

 

W dniu 17 marca 2016 r. o godz. 16,00 w siedzibie Okręgu odbyło się posiedzenie Prezydium ZO w czasie, którego podjęto 8 uchwał dot. m.in.: zatwierdzenia regulaminu łowiska licencyjnego „Wesoła Fala” nr 505 o pow. 8,7 ha położonego w miejscowości Mysłowice Wesoła przy Alei Spacerowej, którego gospodarzem jest Koło PZW nr 61 Wesoła, zatwierdzenia regulaminu i cennika usług korzystania z rybaczówki „Pławniowice”, udostępnienia zb. Kuźnica Warężyńska do rozegrania II karpiowego Pucharu Zagłębia Dąbrowskiego, które odbędą się w dniach od 14 do 18.09.2016 r., uchwalenia składki okręgowej w wysokości 0,00 zł wraz z zaleceniem nie pobierania wpisowego przez zarządy kół od nowowstępujących członków uczestników na 2016 rok,

dofinansowania inwestycji w Kole PZW nr 3 Bytom na montaż ogrodzenia wokół pola kempingowego nad zb. Przeczyce, dofinansowania remontu kempingu nad akwenem Bezchlebie zarządzanym przez koło nr 64 Zabrze, dofinansowania remontu grobli, mnicha i rowu odpływowego stawu Kiszka łącznie z remontem  magazynu i hangaru koła nr 92 przy KWK Halemba, zamknięcia do wędkowania zbiornik Bocianie Gniazdo w dniach  08.04.2016 r. od godz. 12.00 do 10.04.2016 r. do godz. 12.00 na czas trwania maratonu karpiowego oraz zatwierdzenia okręgowego planu kont.

 

W dalszej części posiedzenia przewodniczący komisji promocji i mediów omówił udział okręgu w targach Rybomania – Sosnowiec 2016, które odbyły się w dniach 11-13.03.2016 r. w hali Silesia w Sosnowcu, podziękował członkom komisji, za zaangażowanie w przygotowaniu prezentacji, pracownikom Biura ZO, którzy poświęcili swój czas i chęci by udział okręgu w tym przedsięwzięciu był korzystny i ciekawy dla zwiedzających.

 

 

Mirosław Iwański

Prezes Zarządu Okręgu

 

Fot. Jarosław Pawlak

 

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama