Marcowe posiedzenie Prezydium Zarządu Okręgu PZW w Katowicach

Aktualności | 2016-03-17 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W dniu 17 marca 2016 r. o godz. 16,00 w siedzibie Okręgu odbyło się posiedzenie Prezydium ZO w czasie, którego podjęto 8 uchwał dot. m.in.: zatwierdzenia regulaminu łowiska licencyjnego „Wesoła Fala” nr 505 o pow. 8,7 ha położonego w miejscowości Mysłowice Wesoła przy Alei Spacerowej, którego gospodarzem jest Koło PZW nr 61 Wesoła, zatwierdzenia regulaminu i cennika usług korzystania z rybaczówki „Pławniowice”, udostępnienia zb. Kuźnica Warężyńska do rozegrania II karpiowego Pucharu Zagłębia Dąbrowskiego, które odbędą się w dniach od 14 do 18.09.2016 r., uchwalenia składki okręgowej w wysokości 0,00 zł wraz z zaleceniem nie pobierania wpisowego przez zarządy kół od nowowstępujących członków uczestników na 2016 rok,

dofinansowania inwestycji w Kole PZW nr 3 Bytom na montaż ogrodzenia wokół pola kempingowego nad zb. Przeczyce, dofinansowania remontu kempingu nad akwenem Bezchlebie zarządzanym przez koło nr 64 Zabrze, dofinansowania remontu grobli, mnicha i rowu odpływowego stawu Kiszka łącznie z remontem  magazynu i hangaru koła nr 92 przy KWK Halemba, zamknięcia do wędkowania zbiornik Bocianie Gniazdo w dniach  08.04.2016 r. od godz. 12.00 do 10.04.2016 r. do godz. 12.00 na czas trwania maratonu karpiowego oraz zatwierdzenia okręgowego planu kont.

W dalszej części posiedzenia przewodniczący komisji promocji i mediów omówił udział okręgu w targach Rybomania – Sosnowiec 2016, które odbyły się w dniach 11-13.03.2016 r. w hali Silesia w Sosnowcu, podziękował członkom komisji, za zaangażowanie w przygotowaniu prezentacji, pracownikom Biura ZO, którzy poświęcili swój czas i chęci by udział okręgu w tym przedsięwzięciu był korzystny i ciekawy dla zwiedzających.

Mirosław Iwański

Prezes Zarządu Okręgu