Obóz wędkarski dla dzieci

Komunikaty | 2016-06-27 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Komisja Młodzieżowa informuje, że dysponuje 5 dodatkowymi miejscami na obóz wędkarski organizowany przez Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Katowicach, w Międzybrodziu Bialskim, w terminie od 19 do 26 lipca 2016 r.

Obóz przeznaczony jest dla członków PZW w wieku od 12 do 14 lat.

Opłata za udział w obozie wynosi 600,00 zł - płatne w Kasie Okręgu PZW w Katowicach lub przelewem na rachunek w banku PKO BP 87 1020 2313 0000 3902 0120 1557.

Osoby chętne powinny pobrać z sekretariatu Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Katowicach kartę kwalifikacyjną.

Termin zdania karty wraz z potwierdzeniem wniesienia opłaty upływa 4 lipca 2016r.

Na 7 dni przed rozpoczęciem obozu zostanie umieszczona na stronie internetowej szczegółowa informacja dotycząca organizowanego obozu.

Komisja Młodzieżowa