Jubileuszowe spotkanie z okazji 60-lecia powstania Koła PZW nr 62 Wodzisławia Śl.

Aktualności | 2016-10-05 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W sobotę dnia 24.09.2016r. w Wodzisławiu Śląskim w zaciszu Alpejskiej Chaty odbyło się Jubileuszowe Spotkanie z Okazji 60-lecia Powstania Koła PZW nr 62 Wodzisławia Śl.

W obchodach swoją obecnością zaszczycili Prezydent Miasta Wodzisławia Śl. Pan Mieczysław Kieca, Vice-Starosta Powiatu Wodzisławskiego Pan Grzegorz Kamiński, Kierownik referatu sportu Urzędu Miasta Pani Joanna Stolarska, Prezes Zarządu Okręgu PZW w Katowicach Mirosław Iwański, Vice prezes ZO Konrad Ciura oraz delegacja związków wędkarskich z Czech z zaprzyjaźnionego koła z Karwiny.

Na uroczystości przybyli poprzedni Prezesi Koła Wodzisławia Śl. kol. Piotr Śmieja, kol. Benedykt Grabowski, kol. Mieczysław Markwa, kol. Władysław Wenerski oraz Prezesi z sąsiednich Kół  110 1-go Maja kol. Jarosław Pawlak, kol. Dariusz Bury z Koła 126 Odra.

Przybyli liczni sponsorzy Pani Jolanta Lipowska oraz Jack Grobelny właściciele sklepu Wędkarsko -zoologicznego Wodnk z Wodzisławia,  kol. Piotr Potysz właściciel sklepu Wędkarsko -zoologicznego Rybka z Wodzisławia,  kol. Łukasz Cuber właściciel sklepu Wędkarsko -zoologicznego Okoń z Wodzisławia oraz działacze koledzy członkowie naszego koła.

Część oficjalną uroczystości rozpoczął Prezes Koła kol. Artur Borowski przywitał przybyłych gości następnie uczczono minutą ciszy zmarłych członków PZW, podziękował serdecznie wszystkim zgromadzonym za przychylność, okazaną życzliwość, wszelką pomoc oraz wsparcie w działalności społecznej koła na rzecz Polskiego Związku Wędkarskiego.

Zaproszeni goście złożyli gratulacje do wędkarzy oraz przekazali serdeczne życzenia dalszej owocnej działalności koła dla dobra polskiego wędkarstwa .

W dalszej części  uroczystości odbyło się wręczenie odznaczeń oraz medali Za Zasługi dla Polskiego Związku Wędkarskiego. Odznaczenia wręczali Prezes ZO kol. Mirosław Iwański oraz Prezes Koła kol. Artur Borowski.

Zasłużony dla Polskiego Związku Wędkarskiego

Pan Mieczysław Kieca Prezydent Miasta Wodzisławia Śl.,

Pani Joanna Stolarska Kierownik referatu sportu Urzędu Miasta,

Koło MO Karwina Czeski Rybarski Swaz, oraz Pani Ewa Gawęda.

Medal za Zasługi w Rozwoju Wędkarstwa otrzymali:

kol. Jacek Grobelny, kol. Piotr Potysz , kol.  Łukasz Cuber, kol. Adam Machnik.

Srebrną Odznaką PZWotrzymali:

kol. Adam Pisek oraz kol. Rafał Siciński.

Okręgową Oznaką otrzymali:

kol. Jarosław Zając, kol.Marek Magoń.

Fot.

Jarosław Pawlak