RYBOMANIA SOSNOWIEC 2017

Aktualności | 2017-03-30 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Stoisko firmy Salar

Tomasz Duer- stoiska firmy Phoenix fishing

W dniach 24-26.03 br. Okręg PZW w Katowicach ponownie prezentował swoją działalność na odbywających się w Sosnowcu Targach Wędkarskich Rybomania największej tego typu imprezie w Europie.

Uroczystego otwarcia dokonał Wiceprezes ZO ds. Organizacyjnych kol. Janusz Olszewski w towarzystwie Piotra Kamińskiego, Bartosza Zeidlera i Bartosz Dębińskiego reprezentujących organizatora Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Piotr Talma właściciel firmy Flyhouse

W hali EXPO SILESIA w Sosnowcu jak w ubiegłym roku swoje produkty prezentowali najwięksi producenci sprzętu wędkarskiego w Polsce. Zdecydowaną większość stanowili wystawcy sprzętu karpiowego i wszystkiego co jest z tym związane.

Zbigniew PałkaOkręg PZW w Katowicach obejmując drugą edycję targów honorowym patronatem zabiegał szczególne o zachęcenie młodych adeptów wędkarstwa do wstąpienia w szeregi Polskiego Związku Wędkarskiego.  Prezentował również w czasie imprezy najważniejsze dziedziny swej działalności między innymi ofertę stanic wędkarskich, ośrodka wypoczynkowo- wędkarskiego Bezchlebie oraz łowisk specjalnych.

Pokaz dyscyp. rzutowej  Anna GoszkaZawodnicy kol. Anna Goszka, Paweł Dąbrowski i Bartosz Staręga reprezentujący Koło PZW nr 23 Katowice - Bogucice zaprezentowali pokaz dyscypliny rzutowej w dwóch godzinnych turach.

W czasie trwania targów na stoisku Okręgu PZW w Katowicach członkowie Komisji Promocji i Mediów udzielali wyczerpujących informacji wszystkim zainteresowanym.  Problemy którymi dzielili się wędkarze wymagające dokładnego sprawdzenia trafią pod obrady komisji problemowych Okręgu.

Dziękuje za zaangażowanie w przygotowaniu prezentacji, członkom Komisji Promocji i Mediów, pracownikom Biura ZO oraz wszystkim, którzy poświęcili swój czas i chęci by udział Okręgu w tym przedsięwzięciu był pierwszorzędny.

Komisji Promocji i Mediów

Okręgu PZW w Katowicach