Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Rozegrano zawody muchowe Grand Prix Okręgu ,,Wiosenny Pstrąg ’’ muchowe Mistrzostwa Okręgu w kategorii Junior

Aktualności | 2017-05-23 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

      

 

 

W dniu 20.05.2017r. w miejscowości Ustroń na rzece Wiśle odbyły się zawody muchowe Grand Prix Okręgu ,,Wiosenny Pstrąg ’’.

 

W zawodach wzięło udział 5 drużyn i 7 zawodników indywidualnie. Ogółem startowało 22 zawodników. Zawody były rozegrane w trzech sektorach w dwóch turach. Sędziom głównym tych zawodów był kolega Paweł Zawisza, a sekretarzem kolega Karol Breske.     

 

W czasie trwania zawodów pogoda nie rozpieszczała zawodników (zimno-mżawka i pochmurno). Pomimo takiej pogody zawodnicy złowili w całych zawodach 104 pstrągi.

 

Najdłuższą rybę,  pstrąga 40cm, złowił kolega Krzysztof Błoński z koła nr 78 Jas-Mos, a najwięcej ryb, 15 sztuk,  złowił kolega Michał Borys z koła nr 18 Jastrzębie Miasto . Zawody indywidualnie wygrał kolega Michał Borys, a drużynowo koło 57 Szczakowa-Miasto.  Zawody odbyły się w miłej i towarzyskiej atmosferze.

 

Zawody Muchowe Wiosenny Pstrąg Okręgu rzeka Wisła 20.05.2017

 

 

 

W tym samym dniu odbyły się także Muchowe Mistrzostwa Okręgu  w kategorii juniorów. Zawody były rozegrane w dwóch turach,  startowało trzech zawodników, którzy złowili łącznie 11 pstrągów.

 

Najdłuższą rybę – pstrąga 27,1cm, złowił  Eryk Szmyt z koła 65 Zabrze-Makoszowy , a najwięcej ryb w całych zawodach, 7 sztuk, złowił Hubert Szeląg z koła 39 Olkusz Miasto.  Ten wynik pozwolił mu wygrać całe mistrzostwa. Pragnę zaznaczyć, że kolega Hubert jest samoukiem i pierwszy raz startował w zawodach muchowych.

 

Chciałbym podziękować kolegom: Zbigniewowi Górskiemu i Piotrowi Ostrowskiemu za pomoc w przeprowadzeniu mistrzostw i opiekę nad juniorami.

 

Zawody Muchowe Mistrzostwa Okręgu Juniorów rzeka Wisła 20.05.2017

 

Członek OKS  Karol Breske                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama