Rozegrano zawody wędkarskie Prezesów Kół i Członków Zarządu Okręgu PZW w Katowicach

Aktualności | 2017-07-31 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W niedzielę dnia 30 lipca 2017 roku na zbiorniku Licencyjnym "Bażyna" położonym w Lubomi przy ul. Raciborskiej rozegrano zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej Prezesów Kół i Członków Zarządu Okręgu PZW w Katowicach, w których udział brało 64 zawodników.

Wczesnym rankiem o 7.00 zawody otworzył Prezes Zarządu Okręgu PZW w Katowicach kol. Mirosław Iwański, przywitał uczestników życząc przyjemnej atmosfery oraz sportowej rywalizacji.

Zawody przeprowadzili sędziowie:

Sędzia Główny Aleksandra Kurzepa, Sędzia Sekretarz Ryszard Seroka,

Sędziowie Sektorowi : Karol Breske i Henryk Matuszewski.

Zawodnicy osiągnęli dobre wyniki, rybą dominującą okazał się leszcz. Łącznie złowiono 107 895 kg ryb, która wróciła bez strat do wody.

Tegoroczne zawody wygrał kol. Ryszard Koselarz Prezes Koła PZW Nr 85 KWK Paryż, uzyskując najlepszy wynik 9 880 pkt,

Drugie miejsce z wynikiem 4 920 pkt. zdobył kol. Włodzimierz Nocuń Prezes Koła PZW Nr 13 Gliwice,

Trzecie miejsce z wynikiem 5 585 pkt. zajął kol. Marian Kowalski z Koła Nr 87 Sazan w Woli,

wyniki:

Zawody Spławikowe Prezesów Kół i Członków Zarządu 30.07.2017r. Bażyna