Otwarcie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Wędkarskich. 17-20.08.2017

Aktualności | 2017-08-18 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Na zlecenie Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego, Zarząd Okręgu PZW w Katowicach w dniach 17-20 lipca pod patronatem prezydenta miasta Katowic jest organizatorem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży  w Sportach Wędkarskich. Do rozgrywek zgłosiło się 12 drużyn i 6 zawodników indywidualnych z 10 okręgów, łącznie 43 zawodników w trzech kategoriach wiekowych.

Przybyłych powitał członek Zarządu Głównego, wice prezes ds. młodzieży Zarządu Okręgu kol. Zbigniew Mośko

Uroczystego otwarcia olimpiady dokonał Przewodniczący Rady ds. Młodzieży przy Zarządzie Głównym kol. Wiesław Miś.

Po ceremonii otwarcia, odbyła się odprawa z kierownikami drużyn. Sędzia główny olimpiady kol. Krzysztof Chwastek omówił ogólne zasady obowiązujące podczas rozgrywek.

Od następnego dnia olimpiada nabierze rumieńców podczas zawodów spławikowych rozgrywanych na Dolinie Trzech Stawów. Po południu będzie czas na relaks w Wesołym Miasteczku Wojewódzkiego Parku Rozrywki w Katowicach.

W sobotę rozegrane zostaną pozostałe 3 dyscypliny, a w niedzielę uroczyste zakończenie olimpiady i podsumowanie całego cyklu olimpiad w 2017r.

Zapraszamy do kibicowania.

Komisja ds. Młodzieży