Jubileusz 40 lecia Koła PZW nr 74 Niedobczyce z Prezydentem Miasta Rybnika Piotrem Kuczera

Aktualności | 2017-08-21 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W sobotę dnia 19.08.2017r. Zarząd Koła PZW nr 74 Niedobczyce zorganizował spotkanie połączone z zawodami wędkarskimi dla zaproszonych gości oraz Prezesów z osobami towarzyszącymi Kół PZW Rejonu VI na zbiorniku Gzel Mały z okazji 40 lecia jubileuszu swojego Koła.

Wśród zaproszonych gości byli: Prezes ZO Katowice Mirosław Iwański , v-ce Prezes ZO ds. organizacyjnych Janusz Olszwski, v-ce Prezes ZO ds gospodarczych Edward Totoń, v-ce Prezes ZO ds. sportowych Bogusław Kossowski, członkowie Prezydium ZO  sekretarz Mirosław Winiarski, Gerard Plewnia, przewodniczący OKR Zygmunt Witkowski, sekretarz OKR Jarosław Pawlak , rzecznik ZO Władysław Wenerski , skarbnik ZO Robert Sito.

Pomimo niesprzyjającej pogody cała impreza przebiegła w przyjaznej i wesołej atmosferze. W zawodach uczestniczyło 42 zawodników, którzy po czterogodzinnym łowieniu złowili ponad 100kg ryb.

O godzinie 13:00 swoją obecnością zaszczycił Prezydent Miasta Rybnika Piotr Kuczera w asyście swojego radnego Mariusza Węglorza. Przedstawiciele władz Rybnika brali czynny udział w czasie ważenia ryb, zaś Pan Prezydent Piotr Kuczera osobiście pogratulował zwycięzcom wręczając im puchary.

Jubileuszowe Zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej wygrał kol. Mariusz Wrzeszkiewicz prezes koła PZW nr 78 Jas-Mos.

Po spożytym posiłku dalszy ciąg obchodów jubileuszu 40 lecia Koła nr 74 Niedobczyce umiliły śpiewy oraz przygrywali na gitarach koledzy Edward Totoń i Jan Woźniok prezes Koła nr 83 Boguszowice, który ułożył tekst piosenki z okazji w/w jubileuszu. Na koniec wszyscy rozeszli się w wesołej i przyjaznej atmosferze, życząc dalszych tak wspaniałych jubileuszy.

Wyniki zawodów:

wyniki zawodów - Jubileusz 40 lecia Koła PZW nr 74 Niedobczyce