Rozegrano Zawody Wędkarskie Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI Okręgu PZW w Katowicach 2017

Aktualności | 2017-09-07 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W sobotę 02.09.2017 roku na zbiorniku Erg gospodarza koła 102 Żory odbyło się spotkanie strażników Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI połączone z rozegraniem zawodów wędkarskich w dyscyplinie spławikowej. Do konkursu przystąpiło 28 strażników. O godzinie 7.00 zawody otworzył gospodarz łowiska Prezes koła kol. Jerzy Jurecki witając serdecznie wszystkich strażników i zaproszonych gości. Zawody sędziowali Andrzej Jaguś, Wiesław Łach.

Swoją obecnością zaszczycili komendant Społecznej Straży Rybackiej Okręgu PZW w Katowicach kol. Andrzej Jania, Koordynator SSR Rejonu VI Krzysztof Zawistowski.

Spotkanie w takim gronie było też uhonorowanie najlepszych strażników Rejonu VI Okręgu Katowice za osiągnięte wyniki w pracy społecznej.

Przed ogłoszeniem wyników komendant Społecznej Straży Rybackiej Okręgu PZW w Katowicach , koordynator SSR Rejonu VI podziękowali wszystkim strażnikom Rejonu VI za ich społeczny wkład w ochronie wód naszego okręgu, wręczając wyróżnionym strażnikom pamiątkowe imienne statuetki.

Puchar przechodni dla najaktywniejszego strażnika roku 2016

wręczono kol. Piotrowi Wałęsa z koła PZW 110 1-go Maja

Na zakończenie sędzia sportowy Wiesław Łach przystąpił do odczytania wyników, zwycięzcom wręczono puchary i nagródy rzeczowe.

Pierwsze miejsce w zawodach spławikowych z wynikiem 3540 pkt. zdobył kol. Piotr  Wałęsa z koła PZW 110 1-go Maja.

na drugim miejscu uplasował się kol. Władysław Skowron z koła 125 Chwałowice 2850 pkt. , trzecie miejsce z wynikiem 2230 pkt. zajął Piotr Gołda z koła 102 Żory.

Wyniki:

Zawody SSR.VI Rejon- 02.08.2017