Zarybienie zbiornika Łąka w Porębie 28.10.2017

Aktualności | 2017-10-28 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W sobotę dnia 28.10.2017r. zostało przeprowadzone zarybienie karpiem zbiornika Łąka w Porębie. Wczesnym rankiem ryby zostały odłowione ze stawu hodowlanego Lipczok w Pszczynie gospodarza Koła PZW 44 Pszczyna.

W pracach przy odłowach ryb w niezbyt sprzyjających warunkach pogodowych w obecności Prezesa koła Kazimierza Kowalika uczestniczyli wędkarze członkowie koła, członkowie Komisji Rewizyjnej Koła oraz strażnicy Społecznej Straży Rybackiej Koła PZW 44 Pszczyna.

Po zważeniu karpia w ilości 1270 kg około godz. 11.00 w obecności Okręgowej Komisji Rewizyjnej PZW w Katowicach oraz Społecznej Straży Rybackiej ryb zostały przetransportowane na zbiornik ogólnodostępny nr. 005 Łąka w Porębie.

Podziękowania wszystkim zaangażowanym, szczególnie wędkarzy członków koła za trud i poświęcenie swojego czasu w corocznych odłowach ryb i zarybieniu zbiorników.

fot.video J. Pawlak