Komunikaty

UWAGA Lista Zgłoszeń Zamknięt -Zaproszenie na towarzyskie zawody spinningowe z łodzi zbiornik Rybnik 12.11.2017

Komunikaty | 2017-11-07 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

ZAPRASZAM NA TOWARZYSKIE ZAWODY SPINNINGOWE  Z ŁODZI  NA ZBIORNIKU RYBNIK W DNIU 12.11.2017 R.

W tym roku zawody spinningowe z łodzi odbędą się w klasyfikacji drużynowej zgodnie z regulaminem zawodów.

Zbiórka o godzinie 6.30 na Wydziale Utrzymania Technicznego przy zaporze głównej zbiornika Rybnik.

Zawody zostaną rozegrane w jednej 6,5 godzinnej turze  + 30 minut na spłynięcie.

Zgłoszenia drużyn i opłata startowa będą przyjmowane w terminie do 8 listopada 2017 r.

W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, skład osobowy  i nr karty wędkarskiej.

Liczba uczestników ograniczona. O wpisaniu na listę startową  decyduje kolejność zgłoszeń na e-mail sport@opzw.webserwer.pl , Każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie wpisania go na listę startową. Po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia należy dokonać opłaty  startowej na konto Okręgu PZW w Katowicach nr  87 1020 2313 0000 3902 0120 1557 i przesłać potwierdzenie wpłaty.

Startowe wynosi 150 zł. od drużyny, oprócz startowego uczestnik pokrywa koszty licencji uprawniających do wędkowania na łowisku RYBNIK:

Członek PZW – 15 zł.

Niezrzeszony   - 20 zł.

Opłaty za licencje dla osób niezrzeszonych należy dokonać na  konto Okręgu z dopiskiem: zezwolenie na łowisko Rybnik - 1 dzień – data 12.11.2017 r. Zezwolenie zostanie wydane na zbiórce.  Członkowie PZW będą mogli dokonać opłat za licencje na miejscu.

Uwaga-Lista zgłoszeń w dniu 07.11.2017r. została zamknięta, prosimy nie dokonywać wpłat.

Regulamin:

Regulamin zawodów spinningowych Rybnik 12.11.2017 r

Następne planowane terminy zawodów to

19 i 26 listopada 2017 r.