Komunikaty

Zaproszenie na towarzyskie zawody spinningowe z łodzi na zbiorniku Rybnik - 19.11.2017- Uwaga-Lista zgłoszeń została zamknięta

Komunikaty | 2017-11-14 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Uwaga-Lista zgłoszeń w dniu 14.11.2017r. została zamknięta, prosimy nie dokonywać wpłat.

W tym roku zawody spinningowe z łodzi odbędą się w klasyfikacji drużynowej zgodnie z regulaminem zawodów.

Zbiórka o godzinie 6.30 na Wydziale Utrzymania Technicznego przy zaporze głównej zbiornika Rybnik.

Zawody zostaną rozegrane w jednej 6,5 godzinnej turze  + 30 minut na spłynięcie.

Zgłoszenia drużyn i opłata startowa będą przyjmowane w terminie do 15 listopada 2017 r. W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, skład osobowy  i nr karty wędkarskiej.

Liczba uczestników ograniczona. O wpisaniu na listę startową  decyduje kolejność zgłoszeń na e-mail sport@opzw.webserwer.pl . Każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie wpisania go na listę startową. Po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia należy dokonać opłaty  startowej na konto Okręgu PZW w Katowicach nr  87 1020 2313 0000 3902 0120 1557 i przesłać potwierdzenie wpłaty.

Startowe wynosi 150 zł. od drużyny, oprócz startowego uczestnik pokrywa koszty licencji uprawniających do wędkowania na łowisku RYBNIK:

Członek PZW – 15 zł.

Niezrzeszony  – 20 zł.

Opłata za licencje dla osób niezrzeszonych należy dokonać na poniższe konto z dopiskiem zezwolenie na łowisko rybnik - 1 dzień – data 19.10.2017 r. zezwolenie zostanie wydane na zbiórce.  Członkowie PZW będą mogli dokonać opłaty na miejscu.

Regulamin:

Regulamin zawodów spinningowych Rybnik 29.10.2017 r