Rozegrano integracyjne zawody wędkarskie działaczy Okręgu PZW w Katowicach

Aktualności | 2017-11-13 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W niedzielę dnia 12.11.2017r. na zaproszenie Prezesa ZO  kol. Mirosława Iwańskiego spotkali się Członkowie Zarządu Okręgu PZW w Katowicach, Okręgowego sądu Koleżeńskiego i Okręgowej Komisji Rewizyjnej i zaproszeni goście dyr. biura Henryk Brylski i gł. księgowa Iwona Galus by,, rywalizować” w integracyjnych zawodach wędkarskich w dyscyplinie spławikowej.

W  zawodach rozegranych na rzece Pszczynka w miejscowości Brzeżce koło Pszczyny uczestniczyło 36 zawodników. Po losowaniu sektorów i stanowisk sędzia główny zawodów kol. Ola Kurzepa i sędzia sekretarz kol. Kazimierz Delewski o godz. 10 dali sygnał do startu i zaczęło się.

Zawodnicy prześcigali się w wyrafinowanym połowie ryb metodą spławikową. Po czterogodzinnej walce i zwarzeniu złowionych ryb większość zawodników skupiła wzrok na kol. Bogusławie Lech, który w sektorze B złowił ponad 12 kilogramów ryb, jak się okazało po podliczeniu punktów z dwóch sektorów wygrał całe zawody.

Łącznie w zawodach w dwóch sektorach złowiono 250,57 kg ryb, które w dobrej kondycji wróciły z powrotem do rzeki.

Zawody świetnie przygotowane, rozegrane w miłej towarzyskiej atmosferze nie liczył się wynik a możliwość spotkania się a kolegami, przyjaciółmi.

Wyniki zawodów:

Zawody Integracyjne Działaczy Okręgu PZW w Katowicach 12 listopad 2017r