Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Rozegrano integracyjne zawody wędkarskie działaczy Okręgu PZW w Katowicach

Aktualności | 2017-11-13 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach


W niedzielę dnia 12.11.2017r. na zaproszenie Prezesa ZO  kol. Mirosława Iwańskiego spotkali się Członkowie Zarządu Okręgu PZW w Katowicach, Okręgowego sądu Koleżeńskiego i Okręgowej Komisji Rewizyjnej i zaproszeni goście dyr. biura Henryk Brylski i gł. księgowa Iwona Galus by,, rywalizować” w integracyjnych zawodach wędkarskich w dyscyplinie spławikowej.

  

W  zawodach rozegranych na rzece Pszczynka w miejscowości Brzeżce koło Pszczyny uczestniczyło 36 zawodników. Po losowaniu sektorów i stanowisk sędzia główny zawodów kol. Ola Kurzepa i sędzia sekretarz kol. Kazimierz Delewski o godz. 10 dali sygnał do startu i zaczęło się.

 

Zawodnicy prześcigali się w wyrafinowanym połowie ryb metodą spławikową. Po czterogodzinnej walce i zwarzeniu złowionych ryb większość zawodników skupiła wzrok na kol. Bogusławie Lech, który w sektorze B złowił ponad 12 kilogramów ryb, jak się okazało po podliczeniu punktów z dwóch sektorów wygrał całe zawody.

 

Łącznie w zawodach w dwóch sektorach złowiono 250,57 kg ryb, które w dobrej kondycji wróciły z powrotem do rzeki. 

 

Zawody świetnie przygotowane, rozegrane w miłej towarzyskiej atmosferze nie liczył się wynik a możliwość spotkania się a kolegami, przyjaciółmi.

 

 Wyniki zawodów:

 

  Zawody Integracyjne Działaczy Okręgu PZW w Katowicach 12 listopad 2017r

 

 

 

Fot. Jarosław Pawlak

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama