Komunikaty

Komunikat Organizacyjny - Okręgowe Zawody Rzutowe z cyklu Grand Prix Komisji Młodzieży- Spotkanie podsumowujące konkurs Młodzieżowe Koło Roku 2017

Komunikaty | 2018-01-09 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Komisja Młodzieżowa przy Zarządzie Okręgu PZW w Katowicach informuje:

1. Okręgowe Zawody Rzutowe z cyklu Grand Prix Komisji Młodzieży odbędą się w terminach:

4 luty

zbiórka godz 8:00

Hala sportowa Tarnowskie Góry ul.Obwodnica 8

kontakt kol. Gerard Plewnia tel 697 054 933

18 luty

zbiórka godz 14:00

Hala sportowa Siemianowice Śląskie ul. Orzeszkowej

kontakt kol. Andrzej Tomanek tel 531 040 875

3 marzec

zbiórka godz 8:00

Hala sportowa Ruda Śląska ul. Kłodnicka 95

kontakt kol. Henryk Bębnowicz tel 507 955 670

18 marzec

zbiorka godz 8:00

Zespół szkół sportowych Mysłowice ul. Gwarków 1

kontakt kol. Grzegorz Wojak tel 504 371 188

Zawody rozegrane zostaną zgodnie z regulaminem zawodów.

Warunkiem koniecznym startu są opłacone składki członkowskie na 2018 rok – na zawody zabrać legitymacje PZW.

2. Spotkanie podsumowujące konkurs Młodzieżowe Koło Roku 2017 odbędzie się 10 marca o godz. 10:00 w siedzibie Okręgu. Zapraszamy reprezentacje kół, które zajęły w konkursie pierwsze 8 miejsc. Sugerowany skład reprezentacji 3 reprezentantów szkółki, Opiekun Młodzieży i Prezes koła.

3. Komisja przypomina, o konieczności zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do końca lutego listy zgłoszenia opiekunów młodzieży na rok 2018 oraz zgłoszenia opiekunów młodzieży do ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej na rok 2018. Po tym terminie ubezpieczenie nie będzie możliwe.

Druki Ankiety Regulaminy

1. Zawody rzutowe - regulamin znajduje się na stronie Okręgu w zakładce komisji- Druki Ankiety Regulaminy.

2. Młodzieżowe Koło Roku - wyniki znajdują się na stronie głównej w aktualnosciach i podstronie komisji.

3. Zgłoszenia opiekunów młodzieży i zgłoszenia do ubezpieczenia - druk do pobrania w dokumentach komisji. Druki Ankiety Regulaminy.