Odbyła się II Edycja Śląskich Targów Wędkarskich

Aktualności | 2018-01-16 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W dniach 13-14.01.2018  w hali MOiSR w Mysłowicach odbyła się druga edycja Śląskich Targów Wędkarskich. Targi odwiedziło około 5 tysięcy osób. Wędkarze po okazaniu karty wędkarskiej i dzieci do lat 14 korzystali z gratisowego wstępu.

W hali Targów 32 wystawców zaprezentowało swoją ofertę i przedstawili nowości na rok, były stoiska z sprzętem turystycznym, pontony z łodziami, silniki oraz wiele innych produktów związanych z uprawianiem wędkarstwa.

Nie zabrakło firm związanych z karpiarstwem przedstawiając skuteczne przynęty i zanęty, a do tego niezawodne wędki.

Tegoroczne Targi wspólnie otworzyli pomysłodawca i organizator kol. Dawid Cygal oraz Wiceprezes ds. Organizacyjnych Zarządu Okręgu PZW w Katowicach kol. Janusz Olszewski.

Nasz Okręg reprezentowali członkowie Komisji Promocji i Mediów.