Rybomania Sosnowiec 2018

Aktualności | 2018-03-15 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W dniach 10-11.03 2018r. Okręg PZW w Katowicach po raz trzeci  prezentował swoją działalność na odbywających się w Sosnowcu Targach Wędkarskich Rybomania. Otwarcia i uroczystego przecięcia wstęgi dokonał Wiceprezes Zarządu Okręgu ds. Organizacyjnych kol. Janusz Olszewski w towarzystwie, Bartosza Zeidlera i Bartosz Dębińskiego reprezentujących organizatora Międzynarodowe Targi Poznańskie.

W targach które odbywały się hali EXPO SILESIA w Sosnowcu swoje produkty prezentowali najwięksi producenci sprzętu wędkarskiego w Polsce. Zdecydowaną większość stanowili wystawcy sprzętu karpiowego i wszystkiego co jest z tym związane.

Okręg PZW w Katowicach obejmując drugą edycję targów honorowym patronatem zabiegał szczególne o zachęcenie młodych adeptów wędkarstwa do wstąpienia w szeregi Polskiego Związku Wędkarskiego.   W czasie imprezy prezentował najważniejsze dziedziny swej działalności między innymi ofertę stanic wędkarskich, ośrodka wypoczynkowo- wędkarskiego Bezchlebie oraz  łowisk specjalnych. Zawodnicy kol. Sara Sychowska, Piotr Tomanek i Sebastian Tomanek reprezentujący Koło PZW nr 100 Siemianowice Śląskie pod opieką kol. Andrzeja Tomanka zaprezentowali pokaz dyscypliny rzutowej, które spotkały się ze sporym zainteresowaniem odwiedzających targi.

W czasie trwania targów na stoisku Okręgu PZW w Katowicach wraz z członkami Komisji Promocji i Mediów obecni byli Strażnicy Etatowej Straży Rybackiej, którzy udzielali wyczerpujących informacji wszystkim zainteresowanym.  Problemy poruszane przez wędkarze wymagające dokładnego sprawdzenia trafią pod obrady komisji problemowych Okręgu.

Dziękuję za zaangażowanie w przygotowaniu prezentacji, członkom Komisji Promocji i Mediów, pracownikom Biura ZO .

Oświadczenie

Szanowne koleżanki i koledzy wędkarze, Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Katowicach obejmując patronat nad Targami Wędkarskimi Rybomania nie był ich współorganizatorem i nie odpowiada za przykre zdarzenie, które mało miejsce po zakończeniu trzeciej edycji targów.

Z wędkarskim pozdrowieniem

,,Wodom Cześć "

Przewodniczący Komisji Promocji i Mediów

Okręgu PZW w Katowicach