Zaproszenie na zawody rzutowe „Otwarcie sezonu”

Komunikaty | 2018-03-28 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Komisja Młodzieżowa oraz koło PZW nr 100 Siemianowice Śląskie zapraszają na zawody rzutowe „Otwarcie sezonu” które odbędą się 21 kwietnia na terenie klubu KS Siemion Siemianowice Śląskie ul. Olimpijska 2.

Start zawodów zaplanowany został na godzinę 9:00.

Zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do 14 kwietnia przyjmuje w imieniu organizatora kol. Andrzej Tomanek tel. 531 040 875 andrzejtomanek75@gmail.com

Zawody zostaną rozegrane w kategoriach kadet i junior w trójboju rzutowym.

Konkurencja nr 3 – spinning sprawnościowy 7,5 gr ( skish )

Konkurencja nr 4 – spinning cel 7,5 gr ( Arenberg )

Konkurencja nr 5 – odległość spinningowa jednoręczna 7,5 gr – Żyłka główna min 0,18 mm, obowiązkowy przypon strzałowy – z żyłki 0,25mm bez tolerancji ujemnej

Dodatkowo dla osób chętnych będzie możliwość przeprowadzenia treningu konkurencji nr 1 – mucha cel.

Na terenie zawodów wszystkich uczestników, opiekunów, trenerów obowiązuje obuwie sportowe.

Komisja Młodzieżowa