Zaproszenie do wzięcia udziału w zarybieniu pstrągami potokowymi

Komunikaty | 2018-04-04 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w zarybieniu pstrągiem potokowym w dniach 07.04 – 11.04.2018 r.

Wędkarze powinni być wyposażeni w wodery, spodniobuty (ostatecznie gumowce)  oraz wiaderka do roznoszenia ryb.

Planujemy zarybić w tym czasie następujące obwody i rzeki:

-  07 kwietnia (sobota) – rz. Biała Przemsza i rz. Sztoła

Planowany przyjazd na miejsce spotkania w Sławkowie przy stadionie ok. godz. 9.00

- 09 kwietnia – rz. Biała Przemsza  druga część w przypadku braku możliwości wykonania całego zarybienia w sobotę 7 kwietnia.

- 09 kwietnia -  rz. Mała Wisła nr 3 – rz. Biała i Jasienica

Rz. Biała miejsce spotkania – zainteresowanych proszę o kontakt z Prezesem Klubu Renegat.

Rz. Jasienica - 8.30 miejsce spotkania przy sklepie fabrycznym Mebli Giętych w Jasienicy - zainteresowanych proszę o kontakt z Prezesem Koła PZW Jasienica.

- 10 kwietnia  – rz. Olza nr 1- rz. Olza,  Puńcówka i Bobrówka

Rz. Olza - Spotkanie w Istebnej przy stacji Orlen ok. godz. 9.30

Puńcówka i Bobrówka miejsce spotkania – zainteresowanych proszę o kontakt   Prezesem Koła PZW Cieszyn.

- 10 kwietnia – rz. Drama nr 1 – rz. Drama. Spotkanie w Pyskowicach na parkingu przy Biedronce ok. godz. 9.00

- 11 kwietnia Kanał Szczakowski. Planowany przyjazd na miejsce spotkania w Szczakowej na parkingu przy Zakładzie Kopalni Piasku  ok. godz. 9.00.

Odbiór ryb zaczyna się ośrodku w Olszówce od godz. 6.00 .

Wszyscy zainteresowani mogą się także kontaktować w sprawie zarybień pod nr tel. 695 85 17 38  w godz. 8.00-16.00.

Dyrektor Biura

Henryk Brylski