Rozegrano II Zawody Spławikowe U15 i U20" Kanał Dwory 12.08.2018

Aktualności | 2018-08-12 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W niedzielę dnia12.08.2018r. na kanale Dwory w Oświęcimiu odbyły się II Zawody Okręgowe U-15 i U-20. Zawody otworzył zastępca przewodniczącego Komisji Młodzieżowej PZW w Katowicach kol. Roman Łysiak, witając uczestników pogratulował kol. Kamilowi Kowalewskiemu zajęcia 3 miejsca i kol. Łukaszowi Kaprakowi 4 miejsca w Mistrzostwach Polski w Tarnobrzegu w kategori U-20, natomiast kol. Pawłowi Tereszkowskiemu i kol. Dominikowi Chaber zdobycia brązowego medalu drużynowego w Mistrzostwach Świata rozegranych we Włoszech.

W rozegranych zawodach spławikowych przy słonecznej pogodzie ryby brały różnie, niektórzy zawodnicy łowili bonusy, które dawały dobrą zabawę. Niestety to były kolejne zawody na które przyjechało tylko po 22 zawodników U15 i  U20.

Dziękujemy sędzią za sprawną obsługę zawodów i napoje dla zawodników. Gratulujemy wszystkim startujący.

Wyniki:

II Okręgowe Zawody Spławikowe - Kadeci U15