Sierpniowe posiedzenie Prezydium ZO z udziałem Członków Honorowych PZW Okręgu PZW w Katowicach – 23.08.2018 r.

Aktualności | 2018-08-23 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W czwartek 23 sierpnia 20187 r. o godz. 7,00 na terenie Doliny Górnika w Chorzowie rozpoczęło się coroczne spotkanie z Członkami Honorowymi PZW Okręgu w Katowicach połączone ze wspólnym wędkowaniem na akwenie „Dolina Górnika” – łowisku licencyjnym okręgu prowadzonym przez sekcję wędkarską koła PZW Chorzów.

Uczestników spotkania przywitał prezes ZO. W pierwszej części spotkania rozegrano dwusektorowe spławikowe zawody wędkarskie. W sektorze pierwszym rywalizowali między sobą Członkowie Honorowi Okręgu PZW w Katowicach, w sektorze drugim członkowie prezydium ZO i zaproszeni goście. W sumie uczestniczyło 20 zawodników. W sektorze pierwszym zwyciężył: Zygmunt Witkowski wynikiem 2 570 pkt., 2. miejsce zajął Mirosław Iwański – 2 065 pkt., 3. miejsce zajął Jan Grund – 1 350 pkt., w sektorze drugim: zwyciężył Jarosław Pawlak  wynikiem 5 055 pkt., 2. miejsce zajął Mirosław Winiarski – 4 260 pkt., 3. Waldemar Mikszto – 3 840 pkt. W sumie złowiono 35,050 kg różnych gatunków ryb, które wróciły spowrotem do łowiska.

W drugiej części spotkania rozpoczęło się posiedzenie Prezydium Zarządu Okręgu z udziałem Członków Honorowych i zaproszonych gości. Obradom przewodniczył Prezes Zarządu Okręgu – Mirosław Iwański.

Wiceprezes ds. organizacyjnych Janusz Olszewski omówił uchwałę w sprawie: uzupełnienia składu Komisji organizacyjnej powołując w jej skład przedstawiciela Rejonu IV kol. Arkadiusza Szultę.

Główna księgowa  biura ZO w imieniu komisji finansowej omówiła uchwałę w sprawie zakupu na oś. Bezchlebie sprzętu pływającego składającego się  dwóch rowerków wodnych i  kajaka.

Wiceprezes ZO ds. sportu kol. Bogdan Kossowski omówił uchwałę w sprawie udzielenia zezwolenia na rozegranie zawodów spinningowych z łodzi na zbiorniku nr 713  Dzierżno Duże w dniach 06-07 październik 2018 r. organizowanych przez Okręgowy Klub Wędkarski Katowice z okazji 20-lecia zdobycia przez zawodników Okręgu PZW w Katowicach tytułu Mistrza Polski w dyscyplinie spinningowej oraz 100-lecia odzyskania niepodległości.

W dalszej części obrad przewodniczący poszczególnych komisji problemowych złożyli relacje ze swej działalności za sierpień 2018 r.

Prezes Zarządu Okręgu

Mirosław Iwański