Komunikaty

Dotyczy – Wprowadzenia zakazu pływania jednostek pływających na zbiorniku Elektrowni Rybnik od 28 listopada do 21grudnia 2018 r.

Komunikaty | 2018-11-28 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W związku ze zbliżającym się Szczytem Klimatycznym COP24, który odbędzie się w Katowicach w dniach 3 - 14 grudnia 2018 roku, ze względu podwyższone ryzyko wystąpienia zagrożeń lub incydentów mających bezpośrednia wpływ na bezpieczeństwo, wprowadzamy bezwzględny zakaz pływania jednostek pływających na głównym zbiorniku wodnym Rybnik – Zalewie Elektrowni.

Zakaz obowiązuje w okresie od dnia 28 listopada do dnia 21grudnia 2018r, Zakaz nie dotyczy jednostek Policji, Straży Pożarnej oraz PGE Energia Ciepła Oddział w Rybniku.

Prosimy o rozpowszechnienie niniejszego Komunikatu wśród korzystających ze zbiornika - Zalewu Elektrowni Rybnik.

Dyrektor Oddziału Rybnik

Wojciech Sobczak

Otrzymują:

- Prezydent Miasta Rybnika

- Komenda Miejska Policji Rybniku

- Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego

- Fundacja PGE Energia Ciepła

- Górniczy Klub Żeglarski ,,Koga - Kotwica"

- KS ,,Górnik" Boguszowice Sekcja Żeglarska

- Rybnicki Klub Żeglarski im. kpt. B. Pierożka

- Klub Żeglarski ,,Ciosek"

- Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

- TPP

Dotyczy - Zakazu pływania jednostek pływających na zbiorniku Elektrowni Rybnik od 28 listopada do 21grudnia 2O18 r.