Rybomania Gliwice 2019

Aktualności | 2019-03-15 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W dniach 9-10 marca 2019r. tym razem na gościnnej ziemi Gliwickiej odbyły się targi wędkarskie ,,RYBOMANA”. Jak co roku Komisja Promocji i Mediów prezentowała działalność Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Katowicach.

W targach, które odbywały się w hali ARENA GLIWICE swoje produkty prezentowali producenci sprzętu wędkarskiego, motorowodnego, sklepy i hurtownie wędkarskie.

Tak jak w poprzednich latach zdecydowaną większość stanowili wystawcy sprzętu karpiowego i wszystkiego co jest z tym związane.

W czasie trwania targów na stoisku Okręgu PZW w Katowicach wraz z członkami Komisji Promocji i Mediów obecni byli Strażnicy Etatowej Straży Rybackiej którzy udzielali wyczerpujących odpowiedzi wszystkim zainteresowanym. Spora cześć odwiedzających stoisko Okręgu PZW w Katowicach to wędkarze zawiedzeni brakiem porozumienia z okręgami PZW w Bielsku Białej i Częstochowie. Tematy poruszane przez wędkarzy wymagające dokładnego sprawdzenia trafią pod obrady komisji problemowych Okręgu.

Dziękuje za zaangażowanie w przygotowaniu prezentacji, członkom Komisji Promocji i Mediów, pracownikom Biura ZO.

Z wędkarskim pozdrowieniem

,,Wodom Cześć "