Zaproszenie do zarybienia pstragami 2019 r.

Komunikaty | 2019-03-27 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych wędkarzy do wzięcia udziału w zarybieniu pstrągiem potokowym w dniach 06.04 – 10.04.2019 r. Niezbędne wyposażenie to wodery, spodniobuty, ostatecznie gumowce  oraz wiaderka do roznoszenia ryb.

Planujemy zarybić w tym czasie następujące rzeki w obwodach:

06 kwietnia (sobota) – rz. Biała Przemsza i rz. Sztoła

Planowany przyjazd na miejsce spotkania w Sławkowie przy stadionie ok. godz. 9.00

- 08 kwietnia – rz. Biała i Jasienica

Rz. Biała miejsce spotkania – zainteresowanych proszę o kontakt z Prezesem Klubu Renegat.

Rz. Jasienica - 8.30 miejsce spotkania przy sklepie fabrycznym Mebli Giętych w Jasienicy - zainteresowanych proszę o kontakt z Prezesem Koła PZW Jasienica.

- 09 kwietnia  – rz. Olza,  Puńcówka i Bobrówka

Rz. Olza - Spotkanie w Istebnej przy stacji Orlen ok. godz. 9.30

Puńcówka i Bobrówka miejsce spotkania – zainteresowanych proszę o kontakt   Prezesem Koła PZW Cieszyn.

- 09 kwietnia – rz. Drama.

Spotkanie w Pyskowicach na parkingu przy Biedronce ok. godz. 9.00

- 10 kwietnia Kanał Szczakowski. Planowany przyjazd na miejsce spotkania w Szczakowej na parkingu przy Zakładzie Kopalni Piasku  ok. godz. 9.00.

Odbiór ryb każdego dnia zaczyna się o godz. 6.00 w ośrodku zarybieniowym w Olszówce.

Wszyscy zainteresowani mogą się kontaktować w sprawie zarybień pod nr tel. 695 85 17 38  w godz. 8.00-16.00.

Dyrektor Biura

Henryk Brylski