Rozegrano zawody wędkarskie Komisji problemowych Zarządu Okręgu

Aktualności | 2019-06-20 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W  dniu 19.06.2019 r. na łowisku licencyjnym Bażyna w miejscowości Lubomia rozegrano spławikowe zawody wędkarskie Komisji problemowych Zarządu Okręgu PZW w Katowicach. Organizatorem tegorocznych zawodów była Komisja Organizacyjna. Przybyłych uczestników i zaproszonych gosci przywitał przewodniczący komisji wiceprezes ZO kol. Janusz Olszewski. Tegoroczne zawody sędziował kol. Andrzej Jaguś.

Zawody w dyscyplinie spławikowej przeprowadzono w jednej czterogodzinnej turze, wzięło udział 25 zawodników.

Drużynowo zwyciężyła Komisja Promocji i Mediów przed drużyną zaproszonych Gości a trzecie miejsce zajęła drużyna Komisji Organizacyjnej.

Indywidualnie najlepszym zawodnikiem okazał się kol. Janusz Olszewski uzyskując 9 390 pkt na drugim miejscu uplasował się kol. Dariusz Gacek 8 900 pkt a trzecie miejsce zajął kol. Mirosław Iwański 4 940 pkt.

Organizatorem następnej edycji zawodów będzie Komisja Promocji i Mediów.

wyniki:

Zawody wędkarskie Komisji problemowych Zarządu Okręgu - Bażyna 19.06.2019