Rozegrano Spławikowe Mistrzostwa Okręgu kobiet i młodzieży U25

Aktualności | 2019-07-14 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W dniach 13-14 lipca 2019 r. na Kanale Dwory w Oświęcimiu rozegrano Spławikowe Mistrzostwa Okręgu kobiet i młodzieży U25. Zawody rozegrano w dwóch turach, w kat. kobiet uczestniczyło 17 pań oraz w kat. młodzież U-25, - 15 zawodników.

Podczas tegorocznych mistrzostw pogoda nie rozpieszczała, zawody przebiegły głównie w deszczu. Pierwsza tura została skrócona o 20 minut.

Puchary i nagrody dla zwycięzców osobiście wręczał wiceprezes ZO d/s sportu kol. Bogusław Kosowski, Zawody sędziowali: sędzia główny mistrzostw kol. Konrad Mateja, sędzia sekretarz kol. Aleksandra Kurzepa, kol. Ryszard Seroka.

Mistrzem Okręgu w kategorii kobiet została kol. Marta Gottwald-Białdyga z koła PZW nr 9 Chorzów.

BIAŁDYGA

w kategorii młodzieży U25 Mistrzem Okręgu został Łukasz Kaprak z koła PZW nr65 Makoszowy.

Wyniki:

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Kobiet 13-14 lipiec 2019