Rozegrano zawody z okazji 39 Rocznicy Podpisania Porozumień Jastrzębskich

Aktualności | 2019-09-02 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W niedzielę dnia 1 września 2019 r. na zbiorniku licencyjnym 639 Jastrzębie Dolne gospodarza koła PZW nr 81 Moszczenica odbyła się III edycja zawodów drużynowych z okazji 39 Rocznicy Podpisania Porozumień Jastrzębskich. Zawody sędziowali kol. Andrzej Jaguś, kol. Tadeusz Bryniarski.

Organizację zawodów wędkarskich wsparły: Jastrzębska Spółka Węglowa, Związek Zawodowy Solidarność Borynia, Związek Zawodowy kadra Jas-Mos, oraz liczni sponsorzy.

W zawodach w dyscyplinie spławikowej uczestniczyło łącznie 12 drużyn (w składach pięcioosobowych) wędkarze kół PZW Jastrzębskich, drużyna N.S.Z.Z. Solidarność KWK Jas-Mos, 2 drużyny N.S.Z.Z. Solidarność Borynia oraz zaproszona drużyna Okręgu PZW w Katowicach na czele z Prezesem Mirosławem Iwańskim.

Na uroczyste wręczanie pucharów zwycięzcom zawodów przybył były przewodniczący NSZZ Solidarność kopalni Jas-Mos Andrzej Ciok.

Tegoroczną III edycje zawodów drużynowych wygrała drużyna z koła PZW nr 18 Jastrzębie Miasto w składzie Dawid Dobrodziej, Ryszard Kogut, Andrzej Bartkowiak, Tomasz Węgrzyn, Adam Wnętrzak.

wyniki

Protokół klasyfikacji drużynowej 39 Lecie Porozumien Jastrzębskich

Protokół klasyfikacji indywidualnej 39 Lecie Porozumien Jastrzębskich.