Komunikat dot. zawodów spinningowych z łodzi „Puchar Rybnika – 20.10.2019 r.

Komunikaty | 2019-10-11 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Okręg PZW w Katowicach zaprasza na kolejną edycję cyklu zawodów spinningowych z łodzi organizowanych na zb. Rybnik w tym roku zawody odbędą się na tzw. ,,Żywej rybie”.

Zgłoszenia drużyn i opłaty startowe będą przyjmowane w terminie do 16 października 2019 r.

W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, skład osobowy i numery kart wędkarskich.

Liczba uczestników ograniczona. O wpisaniu na listę startową decyduje kolejność zgłoszeń na e-mail rybnik@pzw.com.pl Każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie wpisania go na listę startową.

Po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia należy dokonać opłaty startowej na konto Okręgu PZW w Katowicach: 87 1020 2313 0000 3902 0120 1557 z podaniem terminu zawodów i nazwy drużyny i przesłać potwierdzenie wpłaty.

Startowe wynosi 200 zł. od drużyny. Oprócz startowego uczestnicy pokrywają koszty licencji uprawniających do startu w zawodach na łowisku Rybnik w wysokości 5 zł/dzień (z wyjątkiem posiadaczy licencji rocznych lub okresowych).

Opłat za licencje dla osób niezrzeszonych należy dokonać na konto Okręgu z dopiskiem: zezwolenie na łowisko Rybnik - 1 dzień – osoba niezrzeszona – data 20.10.2019 r. Zezwolenie zostanie wydane na zbiórce.

Członkowie PZW będą mogli dokonać opłat za licencje na miejscu.

Następne planowane terminy zawodów to: 27.10. oraz 3, 10, 17 lub 24 listopada 2019

W załączeniu regulamin zawodów i informacje organizacyjne.

Uwaga - Lista zgłoszeń zamknięta

Regulamin :

Regulamin Drużynowych Spinningowych Zawodów Wędkarskich z Łodzi- łowisko Rybnik - 20-10-2019