Rozegrano drużynowe zawody spławikowe Kadetów 2019

Aktualności | 2019-10-11 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W dniu 22 września Koło nr 57 Szczakowa Miasto na zlecenie Komisji ds. Młodzieży przy Okręgu PZW w Katowicach zorganizowało zawody spławikowe "Drużynowe Zawody Kadetów 2019 r."

Zawody odbyły się na zalewie "Sosina" w Jaworznie. W zawodach uczestniczyło 14 drużyn po eliminacjach w Rejonach naszego Okręgu. Komisja ds. Młodzieży tradycyjnie zaprosiła również drużynę z zaprzyjaźnionego Okręgu Ostrawa w Czechach.

Piękna pogoda i miła atmosfera towarzyszyła trzyosobowym drużynom i ich opiekunom przez całą imprezę. Po zawodach uczestników zaproszono na poczęstunek do hoteliku "Wodnik, gdzie po dobrym posiłku przystąpiono do uroczystego ogłoszenia wyników zawodów.

Wręczono puchary zwycięskim drużynom oraz indywidualnie w sektorach nagród i upominków dla zawodników. Drużynie z Czech główny prowadzący kol. Bogusław Lech wraz z kol. Andrzejem Stokfisz z Komisji ds. Młodzieży wręczył pamiątkową statuetkę życząc szerokiej i bezpiecznej drogi.

Drużynowe Mistrzostwa Kadetów Komisji Młodziezowej - 22.09.2019