Rozegrano integracyjne zawody wędkarskie działaczy Okręgu PZW w Katowicach

Aktualności | 2019-10-22 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W sobotę dnia 19 października 2019 r. na zbiorniku licencyjnym " Bażyna" Okręgu PZW w Katowicach rozegrano integracyjne zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej.

Na zaproszenie Prezesa ZO kol. Mirosława Iwańskiego spotkali się Członkowie Zarządu Okręgu PZW w Katowicach, Okręgowego sądu Koleżeńskiego i Okręgowej Komisji Rewizyjnej i zaproszeni goście dyr. biura ZO kol. Henryk Brylski. Zawody sędziował kol. Ryszard Seroka, uczestniczyło 22 zawodników.

Podczas integracyjnego spotkania atmosfera, humory i pogoda dopisały, nie liczył się wynik a możliwość spotkania się a kolegami, przyjaciółmi.

Zawody wygrał kol. Krzysztof Szwarc z wynikiem 2 920 pkt. drugie miejsce zajął kol. Bogusław Lech 2 440 pkt, trzecie kol. Zbigniew Żurek 2 140 pkt.

Wyniki:

Spławikowe Zawody Integracyjne Zarządu Okręgu w Katowicach 19.10.2019