Zarybienie zbiornika Łąka w Porębie 26.10.2019

Aktualności | 2019-10-28 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W sobotę dnia 26 października 2019 r. w godzinach przedpołudniowych w obecności Okręgowej Komisji Rewizyjnej PZW w Katowicach oraz Społecznej Straży Rybackiej Okręgu PZW w Katowicach przeprowadzono zarybienie zbiornika nr 005 Łąka w Porębie. Wpuszczono 1270 kg karpia kroczek oraz 1000 kg karp trzyletni.

Ryby zostały odłowione ze stawu hodowlanego „Lipczyk” gospodarza koła PZW nr 44 Pszczyna. W pracach przy odłowach pod przewodnictwem prezesa koła Kazimierza Kowalika uczestniczyli wędkarze członkowie koła, Zarzadu Koła, Komisji Rewizyjnej Koła oraz strażnicy Społecznej Straży Rybackiej.

Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych wędkarzy za trud i poświęcenie swojego czasu w corocznych odłowach ryb i zarybieniu zbiorników.