Komunikat dot. zawodów spinningowych z łodzi Puchar Rybnika 17.11.2019 r.

Komunikaty | 2019-11-09 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Okręg PZW w Katowicach zaprasza na kolejną edycję cyklu zawodów spinningowych z łodzi w dniu 17.11.2019 r. organizowanych na zb. Rybnik, w tym roku zawody odbędą się na tzw. ,,Żywej rybie”.

Zgłoszenia drużyn i opłaty startowe będą przyjmowane w terminie do 13 listopada 2019 r.

W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, skład osobowy i numery kart wędkarskich.

Liczba uczestników ograniczona. O wpisaniu na listę startową decyduje kolejność zgłoszeń na e-mail rybnik@pzw.com.pl Każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie wpisania go na listę startową.

Po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia należy dokonać opłaty startowej na konto Okręgu PZW w Katowicach: 87 1020 2313 0000 3902 0120 1557 z podaniem terminu zawodów i nazwy drużyny i przesłać potwierdzenie wpłaty.

Startowe wynosi 200 zł. od drużyny. Oprócz startowego uczestnicy pokrywają koszty licencji uprawniających do startu w zawodach na łowisku Rybnik w wysokości 5 zł/dzień (z wyjątkiem posiadaczy licencji rocznych lub okresowych).

Opłat za licencje dla osób niezrzeszonych należy dokonać na konto Okręgu z dopiskiem: zezwolenie na łowisko Rybnik - 1 dzień – osoba niezrzeszona – data 17.11.2019 r. Zezwolenie zostanie wydane na zbiórce.

Członkowie PZW będą mogli dokonać opłat za licencje na miejscu.

W przypadku złych warunków meteorologicznych zawody zostaną rozegrane w dniu 24 listopada 2019 r. (informacje na naszych stronach internetowych).

W załączeniu regulamin zawodów i informacje organizacyjne.

Regulamin :

Regulamin Drużynowych Spinningowych Zawodów Wędkarskich z Łodzi - łowisko Rybnik, 17-11-2019 r.