Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

XXV Konferencja Rybackich Użytkowników

Komunikaty | 2020-02-12 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 

Szanowni Państwo,

 

Zbliża się jubileuszowa XXV Krajowa Konferencja Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych (KKRUJRZZ).  Przy okazji tych spotkań  mamy w zwyczaju publikację monografii naukowych, będących atrakcyjnym wkładem merytorycznym do dyskusji. 

W tym roku również planujemy wydać  obszerne opracowanie na tematy związane z rybactwem, wędkarstwem, ichtiologią.  W związku z tym pragniemy zaprosić naukowców, ichtiologów  oraz inne osoby związane z szeroko rozumianą branżą rybacką do współpracy przy tworzeniu monografii naukowej i nadsyłanie proponowanych tytułów i abstraktów publikacji.


Spośród nadesłanych propozycji kolegium redaktorskie wybierze 3 lub 4 artykuły, które będą spełniały merytoryczne i wydawnicze wymogi.

Wskazówki dla autorów dostępne na stronie: http://www.infish.com.pl/wydawnictwo/KR/Procedura_recenzji_naukowej.html

 

Ze względu na bardzo krótki cykl wydawniczy, natychmiast po zatwierdzeniu przez kolegium nadesłanej propozycji do publikacji powiadomimy o tym autora(ów), a termin nadsyłania artykułów trwa do końca marca br.

 

Zapewnimy wysokie standardów wydawnicze, o których świadczy fakt, że wydawnictwo IRS w Olsztynie w „Komunikacie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 18 stycznia 2019 r. w sprawie wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe” zostało zaliczone do grupy wydawnictw z Poziomu I - 80 punktów (na podstawie art. 267 ust. 3 ustawy z dnia z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. poz. 1668, 2024 i 2245).

 

Zapraszamy do współpracy

 

W imieniu Komitetu Organizacyjnego KKRUJRZZ

 

Prof. dr hab. Arkadiusz Wołos

 

  

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama