Komunikaty

Szkolenie dla kandydatów instruktora młodzieży wędkarskiej - Spotkanie z opiekunami młodzieży

Komunikaty | 2020-03-03 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Komisja Młodzieżowa informuje :

- W dniu 10.03 o godzinie 17:00 w siedzibie Okręgu odbędzie się szkolenie dla kandydatów chcących zdobyć uprawnienia Instruktora Szkolenia Młodzieży Wędkarskiej, które zakończy się egzaminem.

- W dniu 24.03 o godzinie 17:00 w siedzibie Okręgu odbędzie się coroczne spotkanie z opiekunami młodzieży. Na spotkaniu omówione zostaną bieżące sprawy związane z działalnością śródroczną, konkurs Młodzieżowe Koło Roku 2020, zawody okręgowe rozgrywane w bieżącym roku. W planie jest również dyskusja nad problemami pojawiającymi się w kołach.

- W związku z długą chorobą kol. Zbigniewa Jara – opiekuna młodzieży rejonu V na czas jego choroby zastępstwo w rejonie obejmuje kol. Sebastian Kuźmik tel. 501 081 090

Komisja Młodzieżowa