Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Komunikat OKS- sprawy zawodów okręgowych 2020

Komunikaty | 2020-03-10 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 

 

Okręgowy Kapitanat Sportowy w Katowicach informuje, że:

 

1. Okoń nie posiada wymiaru ochronnego w następujących zawodach:

- eliminacjach do spławikowych mistrzostw Polski, tj. spławikowych mistrzostwach kół i spławikowych mistrzostwach okręgu,

- eliminacjach w rejonach i drużynowych spławikowych mistrzostwach okręgu,

-  eliminacjach w rejonach i zawodach „Młode Talenty”,

-  okręgowych zawodach spławikowych U15 i U20,

-  zawodach spławikowych I ligi.

We wszystkich innych zawodach wymiar ochronny okonia jest zgodny z obowiązującymi przepisami.

 

2. Punkt 2 „dyscypliny spinningowej” w części opisowej do kalendarza okręgowych imprez sportowych na rok 2020 otrzymuje brzmienie: „2. W spinningowych mistrzostwach Okręgu z brzegu prawo startu mają: mistrzowie kół wyłonieni w mistrzostwach kół rozegranych zgodnie z ZOSW: część II.3 - dyscyplina spinningowa, wariant II(od pkt.7.4.) lub III(od pkt 7.5.), zawodnicy pierwszej 50 z klasyfikacji ogólnej za rok 2019 i zawodnicy startujący w GP Polski”.

Wszyscy uczestnicy mistrzostw muszą, najpóźniej na 7 dni przed zawodami, zostać imiennie zgłoszeni na listę wpłat w kasie ZO. 

 

3. Ze względu na małą liczbę zgłoszeń do startu w zawodach okręgowej I ligi spławikowej (8 drużyn) przedłuża się termin wpłat do 16 marca br. Po tym terminie wpłaty nie będą przyjmowane.

 

 

4. „Karpiowe Mistrzostwa Okręgu” zostały wprowadzone do kalendarza imprez okręgowych po tegorocznych decyzjach GKS w Warszawie w sprawie „Karpiowych Mistrzostw Polski”. W tym czasie prace nad budżetem OKS na rok 2020 były zakończone i dlatego mistrzostwa te, w roku bieżącym, są rozgrywane jako zawody samofinansujące się. Z wpływów z opłat startowych będą pokryte wydatki na organizację zawodów (nagrody honorowe, sędziowanie, toalety, itd.), a nie wykorzystane środki zostaną przeznaczone na nagrody finansowe dla zwycięzców mistrzostw.

 

5. Prosimy o bieżące śledzenie komunikatów na stronach internetowych okręgu, ponieważ w zależności od sytuacji epidemiologicznej w kraju, poszczególne zawody mogą zostać odwołane.

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama