Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Spotkanie z opiekunami młodzieży

Aktualności | 2010-04-19 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

            Tradycją w pracy Komisji Młodzieżowej stają się już spotkania z opiekunami młodzieży w kołach naszego Okręgu. Piątkowe posiedzenie w tak rozbudowanym gronie (9.04.2010)  miało charakter nie tylko informacyjny, ale i integracyjny. Oprócz członków  Komisji Młodzieżowej przybyło na nie 32 opiekunów młodzieży z poszczególnych kół. Zebraniu przewodniczył kolega Roman Łysiak, który z dużą satysfakcją powitał tak liczne grono przybyłych działaczy.

            Wśród wielu omawianych kwestii znalazła się sprawa zasad bieżącej edycji konkursu o miano Młodzieżowego Koła Roku, którą omówił kolega Antoni Rogulski, a także zasady tegorocznego naboru młodzieży na letni obóz wędkarski w Międzybrodziu Żywieckim, z którymi zapoznał zgromadzonych, kolega Henryk Bębnowicz.

            Do tematu II Okręgowej, a także Ogólnopolskiej Olimpiady Wędkarskiej, odniósł się natomiast Dariusz Sobota. Zebrani poinformowani zostali także o pozostałych imprezach sportowych, które odbywać się będą w nadchodzącym sezonie pod patronatem zarówno Komisji Młodzieżowej, jak i Zarządu Okręgu.

    W czasie spotkania wręczone zostały legitymacje, odznaki i zaświadczenia dla świeżo upieczonych Instruktorów Szkolenia Młodzieży Wędkarskiej.

            Podczas dyskusji poruszano wiele ważkich tematów, wśród nich zasady organizacji tegorocznych zawodów wędkarskich dla aktywnych  opiekunów młodzieży z poszczególnych kół i kryteria przyznawania zaproszeń na tę imprezę, która odbędzie się pod koniec sezonu.

                                                                                    Antoni Rogulski
                                                                                   Jolanta Stefanek

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama